GALERIE

Příběh každé ryby

Každá jedna ryba, která nám projde přes sádky, rybníky či tůně nese svůj příběh. Je to příběh psaný od malinkaté rybičky rostoucí v naší péči v dospělou rybu, která poté zamíří k Vám na stůl. Je to příběh, kdy je o každou rybu pečováno s respektem a láskou. Níže můžete vidět ukázky toho, jak celý proces vypadá, nebo nám zavolejte a přijeďte se (třeba i s dětmi) podívat naživo!

Příběh našeho areálu

Náš areál se neustále vyvíjí a je to naše vize, které nás stále posouvá. Už jako malý kluk jsem chtěl mít sádky a živit se péčí o ryby a jejich následným prodejem. Nyní je to realita. A tak otázka zní jen kam dál se nám náš sen podaří posunout. V nejbližších letech bychom chtěli vybudovat smažírnu a prostor pro veřejné akce. A dál? Uvidíme..

Příběh výstavby

Každý detail celého objektu nese známky spousty hodin těžké práce i šikovných lidí. Byla to dlouhá, těžká a tuze náročná cesta. A nejsme ani zdaleka na konci. Rádi bychom i do budoucna rozšiřovali naše služby pro Vás. Přesto je současný stav odrazem velké vůle, kterou přenášíme do péče o ryby, které servírujeme na Váš stůl.

Tůně a mokřiny

Budujeme tůně a mokřiny pro vytvoření přírodního biotupu a zadržujeme tímto vodu v krajině a vytváříme tím přírodní prostor pro život mnoha živočichům.